Aerobie AeroPress

AeroPress, asitlik veya acılık olmadan zengin ve yumuşak içim bir fincan kahve arayan tüm kahve severler için idealdir. Yaklaşık bir dakika içinde bir ila üç fincan Amerikan, espresso veya cold brew tarzı kahve hazırlar ve temizlik yalnızca birkaç saniye sürer. Her mutfağa harika bir ektir, ayrıca dayanıklı, hafif ve kompakt olduğundan, AeroPress seyahat ederken, kamp yaparken veya işe giderken mükemmel bir arkadaştır.

İKİ DAKİKADA COLD BREW

Soğuk demlenmiş kahve, pürüzsüz ve zengin tadı nedeniyle vazgeçilmezdir. Oda sıcaklığında su kullanılarak yapılır, geleneksel olarak 24 saate kadar sürebilen uzun bir işlemdir. AeroPress’in mucidi Alan Adler, AeroPress ile soğuk demleme süresini zengin aramalı bir sonuç ile yaklaşık iki dakikaya indirmiştir!

Aerobie AeroPress Go

AeroPress Go seyahat kahve demleme ekipmanı, aktif bir yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmıştır. Kahve severlere, istedikleri yerde mükemmel kahveyi uygun şekilde demlemek için ihtiyaç duydukları her şeyi verir. Orijinal AeroPress gibi, AeroPress Go da olduğu gibi içilebilen veya çok çeşitli enerji verici ve ferahlatıcı içeceklerde kullanılabilen Amerikan, espresso ve cold brew tarzı kahveler demlemenizi sağlar.

  • Her yerde lezzetli kahve: Seyahat, kamp, tekne gezisi veya sadece işte için optimize edilmiştir
  • Akıllı tasarımın kullanımı kolaydır ve temizlenmesi saniyeler sürer
  • Mükemmel gezgin olacak şekilde tasarlandı, kompakt, hafif ve dayanıklıdır – tüm ürün paket içindeki bardağa düzgün bir şekilde yerleştirilebilir
  • Damak tadınıza göre kahveler demleyerek kendinizi pahalı ve kötü kahvelerden kurtarın

Aerobie AeroPress Kahve Demleme Ekipmanlarının Diğerlerinden Farkı Nedir?

  • Düşük Asitlik. French Press ile demlenen kahvelere göre 9 kat daha az, Damlama ile demlenen kahvelere göre is 5 kat daha az asitlik sağlar.
  • Kısa Demlenme Süresi. 1-2 dakika arası değişen demleme süresi ile diğer ekipmanlara göre daha kısa sürede lezzetli bir kahve demleyebilirsiniz, kahvenin demlenme süresi ne kadar artarsa o kadar fazla acı bir tadı olur.
  • Kahve Çeşitliliği. Tek bir AeroPress ile Amerikan, Espresso ve Soğuk Demleme kahveleri ve türevlerini hazırlayabilirsiniz, bu yönü ile diğer kahve ekipmanlarına göre daha az bir alan kaplamasının yanı sıra canınızın istediği kahveyi anında demleyip içebilirsiniz.
  • Kontrol. Diğer demleme ekipmanlarından farklı olarak su miktarını, sıcaklığını veya diğer değişkenleri damak zevkinize göre değiştirebilmenize olanak sağlar.

Bir cevap yazın